زیبایی و موزونی داده ها با هوش تجاری

جمع آوری داده ها از منابع اطلاعاتی موجود

جمع آوری و یکپارچه سازی اطلاعات دارای سه مرحله اصلی است که این سه مرحله عبارتند از استخراج اطلاعات ، تبدیل به ساختارهای صحیح و بارگذاری اطلاعات.

متمرکز کردن و سازماندهی داده ها در یک انبار داده

نگهداری اطلاعات به این طریق به کاربر اجازه می دهد اطلاعات مورد نظر خود را از یک مجموعه داده ای کامل استخراج کند و به این ترتیب تجزیه و تحلیل های موردنیاز خود را بر روی آنها انجام دهد.

فراهم کردن ابزار تحلیلی مناسب و نمایش نتایج

با ابزار تحلیلی از روی داده های جمع آوری شده، در رابطه با وضعیت و سیاست های کلی سازمان دانش مناسبی استخراج و اطلاعات مورد نیاز پیش بینی می شود.

مهمترین ویژگی نرم افزارهای هوش مصنوعی کشف خیره کننده اطلاعات است که شامل ویژگی های زیر می باشد.

سلف سرویس داده ها

 

مدیریت متمرکز

 

جستجوی هوشمند

 

طراحی تعاملی

 

  ظاهری متنوع و زیبا  

 

قابل سفارشی شدن

 

یکپارچه سازی داده ها

 

هوشمندی گزارشات پویا  

 

مطمئن

 

ویژگی ها و کاربردهای نرم افزارهای هوش تجاری


هوش تجاری یک ابزار تجزیه و تحلیل داده ها می باشد که کاربران آن می توانند سناریوهای آنالیز خود را به سادگی و بصورت سلف سرویس مدلسازی کرده و پاسخ سوال های کسب و کار خود را از طریق داشبوردها و نمودارهای خلق شده استخراج کند


برای هر فردی با هر سطح مهارتی قابل درک است و کاربران در سطوح مختلف مهارتی، توسط راهنمایی های اندکی می توانند از آن بهره ببرند


از طرفی بازی با گجت ها و داشبوردها جنبه ی سرگرمی دارد و همین امر منجر به عدم خستگی کاربران خواهد بود

بیشتر بدانیم


این سامانه راهبری بینش کشف اطلاعات، به صورت تصویری را برای هرکسی فراهم می آورد. با این ابزار هرشخصی به سادگی می تواند در سازمان شما شروع به ساخت گزارشات انعطاف پذیر و تصویری تعاملی کند و در نهایت مدیر می تواند، با تصمیم گیری مفید سازمان را از بحران خارج کند.

دارای قابلیت جذاب استفاده در بستری امن از نرم افزار و کشف اطلاعات، به صورت سلف سرویس در سطوح مختلف داده ها و شروع عملیات تجزیه و تحلیل داده ها.

امکان مشاهده و استفاده  از مدل داده ها، برنامه ها، داشبورد ها و داستان سرایی های ایجاد شده توسط تیم نرم افزار.

 با قابلیت ایجاد گزارشات بصورت  ویزارد و پشتیبانی از منابع اطلاعاتی متعدد و انواع فایل های مختلف.

امکان استفاده از رابط های کاربردی فراوان برای توسعه دهندگان، به جهت سرعت بخشیدن به تکمیل سفارشات مربوط به داشبورد؛توسعه و  جایگزینی نرم افزار کلیک سنس به منظور رسیدگی به نیازهای کسب و کار منحصر به فرد.

 میتوانید تیم نرم افزاری خود را به سازندگان گزارشات جدید تبدیل کنید با به حداکثر رساندن مهارت و تجربه خود و همکاران با تمرکز بر روی مواردی که در آن بهترین هستید.

دی ان ان